Fot. Kongres Nowej Prawicy Ozorków
Reklama

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się dziś o godz. 16 blisko dwugodzinne spotkanie z Januszem Korwin Mikke, prezesem Kongresu Nowej Prawicy.
Żyjemy w gnijącej, prymitywnej, upadającej cywilizacji – mówił prezes KNP.

Janusz Korwin-Mikke rozpoczął swoje wystąpienie od krytyki  chylącej się ku upadkowi cywilizacji europejskiej. – Jeszcze niedawno rządziliśmy światem, byliśmy potęgą, bo mieliśmy zasady. Dziś nie ma już zasad europejskich, są za to zasady unijne, zupełnie odwrotne – mówił prezes KNP.

Nadspodziewanie dobrze wypadło spotkanie w Ozorkowie. Bałem się, że o 16.00 do „sypialni Łodzi” mało kto dojedzie – tymczasem tłum przekroczył granice wyobraźni mojej i organizatorów. Ale nagłośnienie było doskonałe, więc stojący w hallu wszystko słyszeli. Janusz Korwin-Mikke na swoim profilu na Facebooku

Nie zabrakło także poruszenia tematu kary śmierci. Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego brak kary śmierci jest dowodem na ograniczenie wolności obywateli a także dowodem na prywitywizm cywilizacji, szczególnie tej unijnej.

Gospodarka wolnorynkowa wg prezesa KNP obecnie działa tylko w Chinach, dzięki której dziś mają nadwyżkę pieniędzy, program kosmiczny, broń jądrową, a w zeszłym roku zbudowali 11 tys. kilometrów autostrad i to nie byle jakich, bo 6 i 8 pasmowych. Przypomniał, że to wszystko Chińczycy osiągnęli bez żadnych dotacji unijnych.

Po spotkaniu można było wypełnić deklarację członkowską i wstąpić w szeregi Kongresu Nowej Prawicy.

CAŁE WYSTAPIENIE – Janusz Korwin-Mikke, Prezes Kongresu Nowej Prawicy – Ozorków 18.02.2014r. cz1.
Kongres Nowej Prawicy Ozorków

Reklama