Reklama
Strona główna Miasto Ozorków Miejska Biblioteka Publiczna

Janusz Korwin-Mikke w Ozorkowie o wolności i gospodarce wolnorynkowej (aktualizacja)

3
Fot. Kongres Nowej Prawicy Ozorków

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się dziś o godz. 16 blisko dwugodzinne spotkanie z Januszem Korwin Mikke, prezesem Kongresu Nowej Prawicy.
Żyjemy w gnijącej, prymitywnej, upadającej cywilizacji – mówił prezes KNP.

rozpoczął swoje wystąpienie od krytyki  chylącej się ku upadkowi cywilizacji europejskiej. – Jeszcze niedawno rządziliśmy światem, byliśmy potęgą, mieliśmy zasady. Dziś nie ma już zasad europejskich, są za to zasady unijne, zupełnie odwrotne – mówił prezes KNP.

Nadspodziewanie dobrze wypadło spotkanie w Ozorkowie. Bałem się, że o 16.00 do „sypialni Łodzi” mało kto dojedzie – tymczasem tłum przekroczył granice wyobraźni mojej i organizatorów. Ale nagłośnienie było doskonałe, więc stojący w hallu wszystko słyszeli. na swoim profilu na Facebooku

Nie zabrakło także poruszenia tematu kary śmierci. Zdaniem Janusza Korwin-Mikkego brak kary śmierci jest dowodem na ograniczenie wolności obywateli a także dowodem na prywitywizm cywilizacji, szczególnie tej unijnej.

Gospodarka wolnorynkowa wg prezesa KNP obecnie działa tylko w Chinach, dzięki której dziś mają nadwyżkę pieniędzy, program kosmiczny, broń jądrową, a w zeszłym roku zbudowali 11 tys. kilometrów autostrad i to nie byle jakich, 6 i 8 pasmowych. Przypomniał, że to wszystko Chińczycy osiągnęli bez żadnych dotacji unijnych.

Po spotkaniu można było wypełnić deklarację członkowską i wstąpić w szeregi Kongresu Nowej Prawicy.

CAŁE WYSTAPIENIE – Janusz Korwin-Mikke, Prezes Kongresu Nowej Prawicy – 18.02.2014r. cz1.

Kongres Nowej Prawicy

3 KOMENTARZE

  1. Ja za młodzież się nie uważam, a mam poglądy zbliżone do tych prezentowanych przez Kongres Nowej Prawicy. Zamierzam w najbliższych wyborach oddać głos na KNP, bo już wystarczy rabowania Polaków przez kolejne rządy.
    Poza tym, cieszy mnie to że młodzież interesuje się sprawami naszej Ojczyzny, a nie siedzi tylko przed ogłupiającym telewizorem. W młodzieży siła i nie należy jej lekceważyć 🙂

  2. Bo ta „młodzież” korzysta z internetu a nie z TV, kończy szkoły, studia i trafia na dupną rzeczywistość za 1600 na papierku. Dlaczego więc nie słuchać człowieka, który umożliwiłby ludziom rozwinąć żagle?
    Elektorat JKM wie, że dobrobyt pochodzi z ciężkiej pracy i pomysłowości, zarobione pieniądze powinny zostać w portfelu pracującego, że potrzebującym pomagają inni a nie państwo, że świat nigdy nie będzie idealny i nie wolno ograniczać ludzkiej wolności by taki świat próbować sztucznie tworzyć i że państwem powinni rządzić ludzie, którzy będą dbać o swój naród a nie zarabiać pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version