SUBKULTURA 2008
Reklama

W najbliższy piątek miłośników muzyki czekają dwie ciekawe imprezy. Pierwszą jest koncert rockowy w ozorkowskich MDKu.
Zagrają: Mimo Wszystko, Powidła oraz Constans Mortality (http://www.myspace.com/constansmortality). Początek o godz. 18. Wstęp wolny.

W Aleksandrowie Łódzkiem w ramach "Subkultura – 2008" (http://www.koncertsubkultura.prv.pl) wystąpią artyści i muzycy, prezentujący róznorakie style muzyczne, m.in. rap, reggae, rock.

Główym celem koncertu jest uzbieranie jak największej ilosci pieniędzy dla schroniska Medor w Zgierzu. Celami podrzędnymi jest zapromowanie młodych artystów.

Ozorków.net ma do rozdania 16 zaproszeń na ten koncert. Jedyne co trzeba zrobić, to wysłać maila na adres michal@ozorkow.net z imieniem i nazwiskiem. Jedna osoba może poprosić o maksymalnie 2 bilety.
Bedzię je można odebrać jutro w PUBie Kanapa (za okazaniem dowodu tożsamości).

 

Gwiazdami projektu są:

Greates Science
Dj Craft
Dj Desain
Greates Science powstało okolo 3 lat temu, dzieki Dj-owi Craftowi, zakupił on bowiem pierwszy średniej klasy mikser i udostępniał nam swój garaż, w którym mogliśmy przeprowadzać wszelkeigo radzaju próby, tak się zaczęło. Członkowie pochodzą z Aleksandrowa, Dj Craft (Robak), Dj Desain (Szczubial), z dzielnicy kominki .

Pali Się!!!
Pali się! to zespół z miasta Zgierz położonego w centrum Polski, w miejscu, gdzie przed wiekami zatrzymał się wielki lodowiec. Grupa istnieje od 2002 roku a ich to własny styl, pagórkowaty roots reggae z elementami raggamuffin, jungle, folkloru czy tez rytm and blues. Muzyka Pali się! to przede wszystkim ich autorskie kompozycje, ale czerpią też radość z własnych aranżacji klasycznych riddimów czy znanych melodii, jak np. motyw przewodni z gry Super Mario Bros. Na koncertach, Orkiestra Pali Sie!, oprócz przygotowanego materiału, chętnie daje sie ponieść świadomej improwizacji. Wokalista, Czlowiek-Gawron zainspirowany korzenną muzyka świata, w szczególności umiłował sobie kulturę Czarnej Jamajki i odnajdywanie w niej analogii do kultury muzycznej Słowian. Nielegalny singiel Pali się! -"Slonce" to pierwsze studyjne nagrania zespołu, dokonane 'na pierwszy ogien' w początkach dzialalności składu.

eMCeeM
Raper z Łódzkich Bałut. Działalność produkcyjna między 2002 a 2006 rokiem współgrała z realizowaniem pomysłów jako MC. Praca eMCeeMa ukazała się w kilku wydawnictwach w Niemczech, Rosji, Stanach oraz w Polsce (Rudy MrW-"Dobre życie",Visnia-"W podziękowaniu dla tej kultury"[producencko] oraz Rap Eskadrze 3, Rap Eskadrze 4, Rap Eskadrze 5, Summer Jam 07 Allstars i Rap Eskadrze 6). Przez te kilka lat udało zagrać się koncerty z Sistars, Peją, Grammatkiem, Łoną, DNA/Gal, Ascetoholix, Soundkail, Płomień 81, Massey i paroma innymi.


Smak Prowincji

to 4 reprezentantow Kamienska i Gomunic. Cala squadu zaczęła sie w 2006r kiedy to Drobny(RESPEKT), ZIBI oraz SOVA(OSD FAMILIA) nagrali swoj pierwszy wspolny kawalek pt:SMAK PROWINCJ… Od tego momentu pod nazwą SSP powstawały dalsze nagrywki. W miedzy czasie do squadu dolaczył SZKODNIK i dalej już w pełnej cztero – osobowej obsadzie tworzono aktualny material.hip hop to dla nas to cos takiego jak hobby,wiec robimy to z czystej zajawy.POZDRO

DJ MARO
To Dj , Producent , Remixer. Przygodę z muzyką zaczął około 2004 roku. W 2005 roku zaczął przygodę z klubem Planeta w Aleksandrowie z początku jako Lj. Przysłowiowy (Świetlik) Po upływie czasu zaczął zagłębiać się w muzykę coraz bardziej i tak oto został Dj-em a zarazem rezydentem klubu Planeta. Do tej pory zagrał z takimi gwiazdami jak: D-bomb , Long & Junior , Dj.Key-Pro , Dj.Infinity , Dj.Ex-wookie , Dj.Gregory. Obecnie nie grywa w żadnym z klubów jak na razie skupił się na imprezach okolicznościowych typu 18-tki itp.

TIOBO
Zespół wielokrotnie wyróżniano i nagradzano na licznych przeglądach (Proxima – złota dziesiątka , Gniezno, Pałac Młodzieży, Opalenica.) Z utworami "Jest Miasto" oraz "W Ciemności" przez wiele tygodni gościli na pierwszych miejscach list przebojów rozgłośni radiowych z Łodzi (Radio Łódź, Radio Żak), Wrocławia (Radio Luz), a także w Radiu Ziemi Wieluńskiej i w Radiu Bartoszyce. W dorobku mają liczne koncerty (zamknięte i plenerowe) grane z okazji dni miast, juwenaliów, imprez promocyjnych, festynów, imprez klubowych i autorskich. W internecie TIOBO promowane jest głównie za pośrednictwem muzycznego serwisu: www.myspace.com/tiobo , gdzie zdobyło bardzo dużą popularność. Dzienny licznik odwiedzin strony to ponad 300 wejść!!. Ogromna ilość słuchaczy, fanów (już ponad 6 tyś) i pozytywnych komentarzy każdego dnia. Zapraszamy na: www.myspace.com/tiobo

Grupa Taneczna Breakdance
www.funkybreak.xt.pl

Malarz – Artysta Stanisław Stachura

na koncercie oprócz występów wokalno-tanecznych zaprezentujemy sztuki malarskie. Jednym z jej prezentatorów jest Stanisław Stachura. ur. 8 listopada 1953 r. w Łodzi. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków od 1980 r.

Studia w Państwowej wyższej szkole sztuk Plastycznych w Łodzi (obecnie Akademia Sztuk Pięknych). Dyplom w pracowni prof. Stanisława Łębeckiego i prof. Wiesława Garbolińskiego w roku 1980. W trakcie studiów dotadkowy program w Pracowni Projektowania Opakowań prof. Stefana Krygiera oraz w Katedrze Projektowania Form i Struktur Przemysłowych prof. Jerzego Derkowskiego.

Twórczosc w zakresie malarstwa, grafiki, projektowania poligraficznego, projektowania wyrobów przemysłowych.

Reklama