XI Piknik Integracyjny Kolorowy świat / fot. pslcnp.pl
XI Piknik Integracyjny Kolorowy świat / fot. pslcnp.pl
Reklama

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki po raz XI zorganizowało . Odbył się on w czwartek, 8 czerwca przy hali sportowej w Ozorkowie, ul. Traugutta. Motto tegorocznej edycji to „Kolorowy świat”. Podczas imprezy odbył się jubileusz 10-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki.

W trakcie imprezy Prezes Zarządu Oddziału Łódzkiego wręczyła podziękowania przedstawicielom władz samorządowych, osobom prywatnym, instytucjom za wieloletnią pomoc i wspieranie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych oraz potrzebujących.

Piknik uświetnił występ artystyczny ?Kapeli z Górnej?. Podczas imprezy odbył się także Przegląd ?Piosenki o Ozorkowie? z okazji Jubileuszu 200-lecia nadania praw miejskich Miastu Ozorków. Zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody przez panią prezes Zarządu Oddziału Halinę Chojnacką oraz pana Burmistrza Miasta Ozorkowa Jacka Sochę w ramach konkursu plastycznego pt.?Kolorowy świat?.

Uczestnicy Pikniku mieli możliwość zapoznać się z działalnością, twórczością osób niepełnosprawnych. Dodatkową atrakcją był pokaz tańca i wspólna zabawa w rytmach zumby oraz artystyczne ?Pomaluj swój świat? , malowanie twarzy i wiele innych atrakcji.

Piknik jest imprez cyklicznych organizowaną przez nasze Stowarzyszenie.

Projekt współfinansowany był ze środków Gminy Miasto Ozorków oraz Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki.

Reklama