I Leśmierski Bieg Przełajowy "Biegnij Szkoło" / fot. lesmierz.edu.pl
I Leśmierski Bieg Przełajowy "Biegnij Szkoło" / fot. lesmierz.edu.pl
Reklama

2 czerwca w Zespole Szkół w Leśmierzu w ramach obchodów Dnia Dziecka odbył się I Leśmierski Bieg Przełajowy „”. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia była grupa projektowa z klasy II Gimnazjum w składzie: , , , Klaudiusz Olczak, , ,

Głównym celem imprezy była promocja sportowego i zdrowego stylu życia, popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji. Ruch na świeżym powietrzu przy bardzo sprzyjającej aurze był tego dnia o wiele istotniejszy od zajętych miejsc w klasyfikacjach końcowych.

Największym sukcesem imprezy był udział w biegu 86 zawodników i zawodniczek od „pierwszaków” aż do najstarszych  gimnazjalistów. Przy gorącym dopingu odbyło się 7 biegów w tym ostatni dla nauczycieli.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w sfinansowaniu pierwszej edycji biegu Państwu: Grażynie i Waldemarowi Dobrowolskim (Dobrowolscy G.W. Gospodarstwo Rolne ) , Barbarze i Krzysztofowi Kopka, Markowi i Barbarze Bartczakom ( Sklep ? Bar ,,Kryształ?), Gminie Ozorków i Międzyszkolnemu Klubowi Sportowemu Leśmierz.

Za pozyskane środki zakupiono medale i dyplomy dla zwycięzców a dla wszystkich uczestników napoje, owoce oraz pamiątkowe długopisy z nadrukiem promującym bieg.

biegu:

– kat. dz. kl. I-III  SP /dystans 400 m./

1.Julita Kulesza
2.Paulina Marciniak
3.Jagoda Basiewicz

– kat. ch. kl. I-III SP /dystans 400 m./

1. Piotr Milczarek
2. Wiktor Wożniak
3. Dawid Markowski

– kat. dz. kl. IV-VI SP /dystans 900 m./

1. Daria Olejniczak
2. Roksana Domagała
3. Karina Andrzejczak

– kat. ch. kl. IV-VI SP /dystans 900 m./

1. Sebastian Olczyk
2. Damian Wojciechowski
3. Jarosław Grabarczyk

– kat. dz. kl. I-III G /dystans 900 m./

1. Kamila Czaplińska
2. Anita Łebedowska
3. Karolina Deka

– kat. ch. kl. I-III G /dystans 1300 m./

1. Daniel Kopczyński
2. Mateusz Kopka
3. Kacper Granosik

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, gratulujemy sportowej postawy i zapraszamy za rok do kolejnej edycji.

Opiekunem grupy „Żyj zdrowo na sportowo” jest .

Reklama