Obchodzili złote gody / fot. umozorkow.pl
Reklama

25 par małżeńskich z Ozorkowa i 8 z gminy Ozorków otrzymało medale Prezydenta RP z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczyste spotkanie jubilatów odbyło się 9 października w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ozorkowie.

Podczas uroczystości burmistrz i wójt gminy Ozorków wręczyli ?złotym parom? medale, listy gratulacyjne, kwiaty i prezenty.

Jubilaci z terenu gminy Ozorków to: Eugeniusz i Czesława Barylscy, Henryk i Wanda Derleccy, Władysław i Teresa Jurkowscy, Henryk i Janina Król, Bronisław i Janina Moraczewscy, Henryk i Krystyna Pieścik, Władysław i Teresa Sypniewscy oraz Zdzisław i Jadwiga Wasiak.

Jubilaci z terenu miasta Ozorków to: Bartczak Leonard i Aleksandra, Czwonda Irek i Alicja, Felczak Lucjan i Halina, Frątczak Stanisław Kolado-Frątczak Janina, Gębicki Edward i Jadwiga, Golisz Ryszard i Irena, Grenda Janusz i Zofia, Idychowski Jan I Krystyna, Jankiewicz Edward i Jadwiga, Kacprzak Władysław i Czesława, Karolak Władysław i Mirosława, Kaźmierczak Józef i Urszula, Kaźmierczak Wiktor i Wiesława, Kubiak Józef i Jadwiga, Michalski Marian i Irena, Mrozik Jerzy i Anna, Nowak Michał i Władysława, Olczyk Kazimierz i Apolonia, Olejniczak Włodzimierz i Teresa, Wojtczak Kazimierz i Krystyna, Szlosarek Bernard i Halina, Świesiulski Piotr i Janina, Wasiak Czesław i Zofia, Wierciszewski Franciszek i Halina, Wojciechowski Jerzy i Jadwiga, Żerkowski Franciszek i Anna.

Reklama