Skrzyżowanie ul. Podleśnej i ul. Maszkowskiej
Skrzyżowanie ul. Podleśnej i ul. Maszkowskiej
Reklama

Od czwartku do niedzieli na drogach będzie więcej policyjnych patroli. Funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem osób które odwiedzają cmentarze z okazji Wszystkich Świętych. Podczas akcji „Znicz 2013” policjanci będą m.in. kierować ruchem w okolicach cmentarzy.

Jadąc na cmentarz warto zapoznać się z obowiązującymi objazdami.

W Ozorkowie jak co roku przy Nowym Cmentarzu pojawił się znak zakazu wjazdu na ulicę Podleśną od strony ulicy Maszkowskiej. W tym miejscu obowiązuje ruch jednokierunkowy.

Samochody, wyjeżdżające z parkingu przy Nowym Cmentarzu będą miały zakaz skrętu w prawo i by wyjechać spod cmentarza, będą musiały skręcić w lewo, w kierunku ul. Maszkowskiej. Nie będzie można wjeżdżać w ul. Podleśną od strony ul. Maszkowskiej.

Na ul. Zgierskiej na odcinku od ul. Jodłowej do Poprzecznej w dniach 30 października ? 4 listopada zostanie zniesiony zakaz zatrzymywania się.

Policja zwraca uwage aby parkować samochód w miejscach wyznaczonych pamiętając, nie zastawiając drogi innym. Udając się na cmentarz warto zabrać z pojazdu atrakcyjne przedmioty i dokumenty, zamknąć samochód i uruchomić urządzenia alarmowe.

W tym dniu na drogi wyjedzie mnóstwo tzw. „niedzielnych kierowców” ? zachować należy zatem szczególną ostrożność, a także dostosować prędkość pojazdu do warunków panujących na drodze.

Reklama