Pierwszy polski portal dla aktywnych grup ludzi
Reklama

Właśnie ruszył (stworzony przez mieszkańca Ozorkowa) portal Aktywisci.net, który umożliwia internautom poznanie aktywnych grup ludzi ze swojej okolicy, aby wspólnie rozwijać swoje pasje oraz aktywnie spędzić wolny czas.

Każda grupa za pośrednictwem portalu poprowadzi galerię zdjęć, grupy, przyjmie nowych członków oraz zorganizuje za pośrednictwem portalu, spotkania w świecie rzeczywistym.

Użytkownik portalu Aktywisci.net posiada osobisty kalendarz, informujący o spotkaniach grup, w których uczestniczy, dzięki któremu z łatwością zaplanuje swój aktywny tydzień.

Ideą portalu jest zrzeszenie ludzi aktywnych w grupach, internautom w znalezieniu osób, które kochają te same pasje oraz wspieranie aktywnego trybu życia poza granicami internetu.

"Każdy z nas ma zainteresowania, które chciałby rozwijać wspólnie z innymi ludźmi. Często jednak nie znamy osób, które podzielałyby nasze hobby. Aktywisci.net to miejsce gdzie każdy znajdzie pasjonatów podobnych do siebie" – podsumowuje Kamil Rybczyński, twórca portalu.

Dzięki szerokiej gamie ustawień Grupy, jej członkowie z łatwością mogą zdecydować kto będzie miał dostęp do poszczególnych działów strony Grupy oraz do komentowania. Podobnie jest w przypadku ustawień profilu Użytkownika.

"W przyszłości planujemy jak najbardziej rozszerzyć Grupom możliwość swobodnego decydowania o wyglądzie i formie strony Grupy. Ma ona być wolną od ograniczeń, prywatną przestrzenią pasjonatów" – dodaje Kamil Rybczyński

Twórcy portalu planują w najbliższym czasie rozwinąć funkcjonalność stron Grup o możliwość prowadzenia blogów, dodawanie nagrań video za pośrednictwem serwisu oraz jeszcze bardziej rozszerzyć możliwość znajdywania aktywnych osób i grup w swojej okolicy.

Reklama