kotan_logo.gif
Reklama

1 czerwca, dokładnie dwa lata od dnia założenia Stowarzyszenia Kultury Fizycznej – Klubu Piłkarskiego KOTAN Ozorków oficjalnie będziemy świętować historyczny awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na sukces i kształtowanie pozytywnego wizerunku Klubu pracowało zarówno na boisku, jak i poza nim bardzo wiele osób. Każdy z piłkarzy, którzy założyli choćby raz koszulkę z Kotanem na na sercu, każdy człowiek, który podarował nam piłkę lub pomógł w inny sposób ma prawo czuć się współautorem tego wyniku.

Choć pierwszy sukces w ligowej piłce dla większości z nas okupiony był często problemami z frekwencją na uczelni, problemami zdrowotnymi, a czasem nawet komplikacjami w relacjach z partnerkami to warto przeżywać takie chwile w gronie przyjaciół, którymi jesteśmy na boisku i poza nim. Zmęczenie sezonem, w którym stworzyliśmy także zespół juniorów jest tak znaczne, że dziś nie było specjalnie sił na szał radości po zwycięstwie z Witonianką. Świętowanie awansu zaplanowane jest na najbliższą niedzielę po meczu derbowym juniorów z Turem oraz seniorów z Tygrysem Solca Wielka. W imieniu swoim chciałbym podziękować wszystkim Zawodnikom, zarówno zespołu seniorów jak i juniorów – ich rodzinom i bliskim, Młodzieży, Kadrze i Kierownikowi Ośrodka Monar w Ozorkowie – Piotrowi Adamiakowi, Panu Burmistrzowi Piotrowi Gizińskiemu i Panu Romanowi Kłopockiemu – Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Ozorkowie, Panu Dyrektorowi MOSiR Bogdanowi Osińskiemu, trenerowi sekcji seniorów Damianowi Gurdzielowi oraz juniorów Adamowi Rosiakowi, kierownikowi drużyny Stefanowi Łukszasowi, sponsorom Eli i Dariuszowi Klemenckim właścicielom firmy Sport Ekspert i Panu Gavinovi Doherty z firmy Eiredesigns, Panu Prezesowi TKKF Jedność Andrzejowi Tarczyńskiemu, Panu Dyrektorowi Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi – Piotrowi Czaplarskiemu, Pani Dyrektor RCPS w Łodzi Annie Mroczek, Panu Dyrektorowi SWFiS UWM w Olsztynie Grzegorzowi Dubielskiemu, Pani Kanclerz WSInf w Łodzi Anieli Bednarek, autorowi strony Piotrowi Jabłońskiemu, Zarządowi i Piłkarzom Grembacha Zgierz, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ozorkowie, a także wszystkim Neofitom, Działaczom i Zawodnikom Klubów sportowych, z którym mieliśmy przyjemność się mierzyć. Przy okazji za współpracę dziękujemy najkompetentniejszym portalom internetowym o futbolu czyli 90minut.pl oraz lodzkifutbol.pl

Jako Prezes SKF K.P. "Kotan" Ozorków sukces ten dedykuje swojej dziewczynie Monice w podziękowaniu za wyrozumiałość i wielkie wsparcie w trudnych chwilach. KOCHANI !!! A KLASA JEST NASZA !!!

Arkadiusz Lewandowski
Prezes KP "KOTAN" Ozorków
Reklama