Reklama
Strona główna Sport Piłka nożna

KOTAN Ozorków w A klasie

3

1 czerwca, dokładnie dwa lata od dnia założenia Stowarzyszenia Kultury Fizycznej – Klubu Piłkarskiego KOTAN oficjalnie będziemy świętować historyczny awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Na sukces i kształtowanie pozytywnego wizerunku Klubu pracowało zarówno na boisku, jak i poza nim bardzo wiele osób. Każdy z piłkarzy, którzy założyli choćby raz koszulkę z Kotanem na na sercu, każdy człowiek, który podarował nam piłkę lub pomógł w inny sposób ma prawo czuć się współautorem tego wyniku.

Choć pierwszy sukces w ligowej piłce dla większości z nas okupiony był często problemami z frekwencją na uczelni, problemami zdrowotnymi, a czasem nawet komplikacjami w relacjach z partnerkami to warto przeżywać takie chwile w gronie przyjaciół, którymi jesteśmy na boisku i poza nim. Zmęczenie sezonem, w którym stworzyliśmy także zespół juniorów jest tak znaczne, że dziś nie było specjalnie sił na szał radości po zwycięstwie z Witonianką. Świętowanie awansu zaplanowane jest na najbliższą niedzielę po meczu derbowym juniorów z Turem oraz seniorów z Tygrysem Solca Wielka. W imieniu swoim chciałbym podziękować wszystkim Zawodnikom, zarówno zespołu seniorów jak i juniorów – ich rodzinom i bliskim, Młodzieży, Kadrze i Kierownikowi Ośrodka Monar w Ozorkowie – Piotrowi Adamiakowi, Panu Burmistrzowi Piotrowi Gizińskiemu i Panu Romanowi Kłopockiemu – Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Ozorkowie, Panu Dyrektorowi MOSiR Bogdanowi Osińskiemu, trenerowi sekcji seniorów Damianowi Gurdzielowi oraz juniorów Adamowi Rosiakowi, kierownikowi drużyny Stefanowi Łukszasowi, sponsorom Eli i Dariuszowi Klemenckim właścicielom firmy Ekspert i Panu Gavinovi Doherty z firmy Eiredesigns, Panu Prezesowi TKKF Jedność Andrzejowi Tarczyńskiemu, Panu Dyrektorowi Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi – Piotrowi Czaplarskiemu, Pani Dyrektor RCPS w Łodzi Annie Mroczek, Panu Dyrektorowi SWFiS UWM w Olsztynie Grzegorzowi Dubielskiemu, Pani Kanclerz WSInf w Łodzi Anieli Bednarek, autorowi strony Piotrowi Jabłońskiemu, Zarządowi i Piłkarzom Grembacha Zgierz, Ochotniczej Straży Pożarnej w Ozorkowie, a także wszystkim Neofitom, Działaczom i Zawodnikom Klubów sportowych, z którym mieliśmy przyjemność się mierzyć. Przy okazji za współpracę dziękujemy najkompetentniejszym portalom internetowym o futbolu czyli 90minut.pl oraz lodzkifutbol.pl

Jako Prezes SKF K.P. "Kotan" sukces ten dedykuje swojej dziewczynie Monice w podziękowaniu za wyrozumiałość i wielkie wsparcie w trudnych chwilach. KOCHANI !!! A KLASA JEST NASZA !!!

Arkadiusz Lewandowski
Prezes KP "KOTAN"

3 KOMENTARZE

  1. Prawda jest taka,że niektóre mecze wyglądały na podejrzane , zwłaszcza wtedy , gdy na liniach stał ich znajomy , inaczej pewnie byliby jeszcze w tej lidze kilka kolejnych lat oklepywani przez Wróblewy i inne fajne kluby. Najgorsza jest ich niesportowa postawa na boisku , gdzie niby szczycą się , że są tacy „ograni” , a gdy tylko nadarzy się sytuacji kopią po nogach i rzucają groźby pod adresem innych piłkarzy. Pozdrawiam.

  2. no tak gdyby tur ozorkow „srur” awansowal to by nie bylo zadnego ale .ale ladnie ladnie wypowiedziales sie o turze 🙂 dziekuje 😉 nie ma sie co dziwic ze lacza sie z uniejowem 😀 hehe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version