Reklama

Nowe Media Group we współpracy z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej organizują spotkanie "Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!". Odbędzie się ono 12 stycznia (sobota) w Gimnazjum Nr 1 w Ozorkowie przy ul. Lotniczej 1. Początek o godz. 13.30. Koniec zaplanowano na godz. 17.15.

Głównym celem przedsięwzięcia jest zachęcenie kobiet do założenia własnej firmy. Kampania skierowana jest do kobiet z małych miast i wsi położonych w regionach Polski o wysokim współczynniku bezrobocia. Podczas spotkań uczestniczki będą miały zajęcia z trenerem, który pokaże jak realizować zamierzone cele, jak dążyć do samodzielności, jak uwierzyć w siebie. Kobiety będą mogły także zasięgnąć porad u specjalistów z zakresu księgowości, prawa, rynku pracy oraz środków unijnych przeznaczonych na dofinansowanie własnej firmy. Podczas zajęć działać będzie mini-przedszkole, w którym kobiety będą mogły zostawić swoje dzieci pod opieką wykwalifikowanych pedagogów.

Spotkania odbędą się w 18 miejscowościach. Oprócz Ozorkowa są to Grajewo, Przysucha, Żuromin, Maków Mazowiecki, Węgrów, Zambrów, Żychlin, Stąporków, Suchedniów, Międzyrzec Podlaski, Opole Lubelskie, Działdowo, Orzysz, Kłomnice, Kłodawa, Lipno i Radziejów.

Kampania jest częścią ogólnopolskiego programu "Jak dobrze być przedsiębiorczą kobietą!", realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Wirtualne biuro prasowe: www.nowemediapr.pl/pr/media

Nowe Media Group
ul. Stępińska 22/30
00-739 Warszawa

tel./fax: 022 840 56 10
www.nowe-media.com.pl
biuro@nowe-media.com.pl

Reklama