Reklama

Podczas prasowania z winy użytkownika uległ zniszczeniu rękaw żakietu. Producent na swój koszt naprawił ubranie. Klientka jest zachwycona. Telefony i listy ze skargami na nierzetelne przedsiębiorstwa dostajemy codziennie. Pełne ręce roboty ma też miejski rzecznik obrony konsumentów oraz pracownicy Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nic dziwnego, że zaskoczył nas e-mail od Bożenny Swędzioł z Warszawy. – W jednym ze stołecznych sklepów kupiłam kostium letni firmy „Modesta” z podłódzkiego Ozorkowa – pisze. – Niestety z powodu nierozważnego prasowania przed pierwszym włożeniem zniszczyłam rękawek żakietu.

Warszawianka poprosiła producenta, żeby za zaliczeniem pocztowym przysłał jej kawałek materiału, z którego uszyty był żakiet. Reakcja „Modesty” wprawiła klientkę w zdumienie. – Po godzinie odezwał się do mnie dyrektor Jerzy Kozłowski – opowiada. – Zaproponował przysłanie żakietu. Naprawa rękawka miała się odbyć na koszt firmy bez pobierania kosztów przesyłki. I tak się stało. Żakiet wrócił do mnie po pięciu dniach. Sprawa została załatwiona elegancko i profesjonalnie.

Pani Bożenna dodaje: – Nie pisałabym o tym, gdyby takie pozytywne załatwianie spraw było na porządku dziennym. Proszę o wydrukowanie informacji o tym ewenemencie. To przykład, że jednak można dobrze i na poziomie załatwiać sprawy klientów.

Źródło: Gazeta.pl

Reklama