niedziela, 28 czerwca, 2026
Strona głównaPozostałe aktualnościAleksander Kwaśniewski w Ozorkowie!

Aleksander Kwaśniewski w Ozorkowie!

Reklama

Zapewne wszyscy juz o tym wiedza ale jutro do naszego miasta przyjezdza prezydent. Spotka sie z burmistrzem aby przeprowadzic rozmowy na temat budowy łodzkiej obwodnicy. PRIMA APRILIS!!!

Reklama
Podobne

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie