Reklama
Strona główna Pozostałe aktualności

Aleksander Kwaśniewski w Ozorkowie!

9

Zapewne wszyscy juz o tym wiedza ale jutro do naszego miasta przyjezdza prezydent. Spotka sie z burmistrzem aby przeprowadzic rozmowy na temat budowy łodzkiej obwodnicy. PRIMA APRILIS!!!

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version