Reklama
Wczoraj (13 października) po południu doszło do częściowego zawalenia rusztowania przy jednym z bloków przy ul. Kościuszki na wysokości ul. Słowackiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Ozorkowie, którzy zabezpieczyli miejsce podczas rozbiórki pozostałości rusztowania i uprzątnięcia terenu.
Po godz. 20.00 wszystkie elementy zagrażające przechodniom oraz pojazdom zostały usunięte.
źródło: OSP Ozorków


Reklama

