Reklama

Wczoraj (13 października) po południu doszło do częściowego zawalenia rusztowani…

0
Wczoraj (13 października) po południu doszło do częściowego zawalenia rusztowania przy jednym z bloków przy ul. Kościuszki na wysokości ul. Słowackiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Ozorkowie, którzy zabezpieczyli miejsce podczas rozbiórki pozostałości rusztowania i uprzątnięcia terenu. Po godz. 20.00 wszystkie elementy zagrażające przechodniom oraz pojazdom zostały usunięte. źródło: OSP Ozorków




BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version