wtorek, 23 czerwca, 2026

Szanowni Mieszkańcy,…

Reklama
uprzejmie informujemy, że na terenie Parzęczewa znajdują się kamery miejskiego monitoringu, które zamontowane zostały w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz w odpowiedzi na liczne dewastacje terenu zgłaszane nam przez mieszkańców. Chcielibyśmy podkreślić, że wszelkie akty wandalizmu zostaną udokumentowane na nagraniach, co poskutkuje wyciągnięciem odpowiednich konsekwencji.




Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie