Reklama
Strona główna Aktualności Gmina Parzęczew

Szanowni Mieszkańcy,…

0
uprzejmie informujemy, że na terenie Parzęczewa znajdują się kamery miejskiego monitoringu, które zamontowane zostały w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz w odpowiedzi na liczne dewastacje terenu zgłaszane nam przez mieszkańców. Chcielibyśmy podkreślić, że wszelkie akty wandalizmu zostaną udokumentowane na nagraniach, co poskutkuje wyciągnięciem odpowiednich konsekwencji.




BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version