środa, 24 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościGmina ParzęczewWczoraj w Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew odbyło się szkolenie w ramach mię...

Wczoraj w Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew odbyło się szkolenie w ramach mię…

Reklama
Wczoraj w Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew odbyło się szkolenie w ramach międzynarodowego projektu #FRONTSH1P dla pracowników samorządowych z zakresu cyrkularności i gospodarki o obiegu zamkniętym. Prelekcję poprowadził Dr Konrad Michalak, który przeszkolił nas – pracowników Urzędu Miasta i Gminy Parzęczew z zakresu wykorzystania rozwiązań gospodarki obiegu zamkniętego w instytucjach samorządowych oraz naszej codziennej pracy.





Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie