Reklama
Strona główna Aktualności Gmina Parzęczew

Wczoraj w Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew odbyło się szkolenie w ramach mię…

0
Wczoraj w Regionalne Centrum Rozwoju Parzęczew odbyło się szkolenie w ramach międzynarodowego projektu #FRONTSH1P dla pracowników samorządowych z zakresu cyrkularności i gospodarki o obiegu zamkniętym. Prelekcję poprowadził Dr Konrad Michalak, który przeszkolił nas – pracowników Urzędu Miasta i Gminy Parzęczew z zakresu wykorzystania rozwiązań gospodarki obiegu zamkniętego w instytucjach samorządowych oraz naszej codziennej pracy.





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version