sobota, 27 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto OzorkówPolskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizował...

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizował…

Reklama

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizowało 13 lutego w ramach Dni Otwartych walentynkowe warsztaty rękodzielnicze. Brały w nich udział dzieci z przedszkoli oraz uczniowie ze szkół podstawowych i szkoły specjalnej. Uczestnicy zajęć malowali serca wykonane z gipsu i tworzyli walentynkowe karty. Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek.
Warsztaty były także okazją do obchodów święta św. Walentego – patrona osób chorych na padaczkę.
Tekst i foto: PSLCnP





Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie