Reklama

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizował…

0

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział Łódzki zorganizowało 13 lutego w ramach Dni Otwartych walentynkowe warsztaty rękodzielnicze. Brały w nich udział dzieci z przedszkoli oraz uczniowie ze szkół podstawowych i szkoły specjalnej. Uczestnicy zajęć malowali serca wykonane z gipsu i tworzyli walentynkowe karty. Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek.
Warsztaty były także okazją do obchodów święta św. Walentego – patrona osób chorych na padaczkę.
Tekst i foto: PSLCnP





BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version