Tak bawili się wczoraj mieszkańcy Chociszewa i okolic na pikniku „Zakończenie lata” zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Chociszewie. Na placu przy strażnicy bawili się i duzi i mali. Dla najmłodszych był konkurs wiedzy pożarniczej, konkurs na trafienie do celu strumieniem wody z hydronetki oraz dmuchany zamek. Przybyły całe rodziny. Była tradycyjna kiełbaska z grilla z kiszonym ogórkiem, a na deser ciasta z domowego wypieku. Strażacy zorganizowali pokaz sprzętu strażackiego, umundurowania i wyposażenia wozu bojowego. To było bardzo miłe, rodzinne i wielopokoleniowe spotkanie. Spośród zaproszonych gości w imprezie udział wziął Poseł na Sejm RP i Wiceprzewodniczący Parlamentarnego Zespołu Strażaków, Marek Matuszewski.
Gratulujemy OSP Chociszew wspaniałej inicjatywy
Tak bawili się wczoraj mieszkańcy Chociszewa i okolic na pikniku „Zakończenie la…

Reklama
Reklama
Źródłofacebook.com/parzeczew
Reklama




