sobota, 27 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMedia społecznościowePrzejazdy drezyną ręczną, zorganizowane w ostatnią sobotę wakacji w ramach impr...

Przejazdy drezyną ręczną, zorganizowane w ostatnią sobotę wakacji w ramach impr…

Reklama

Przejazdy drezyną ręczną, zorganizowane w ostatnią sobotę wakacji w ramach imprezy „Pożegnanie wakacji z Kiwajką”, cieszyły się tradycyjnie sporym zainteresowaniem.
Było to już kolejne spotkanie z kiwajką w tegoroczne wakacje, na które zaprosili mieszkańców organizatorzy – Stowarzyszenie Krośniewickiej Kolei Wąskotorowej. Organizację „Pożegnania wakacji z kiwajką” wsparli burmistrz Jacek Socha i Ochotnicza Straż Pożarna w Ozorkowie.
Poza przejazdami ręczną drezyną, przygotowano konkurs z nagrodami, prezentację wozu strażackiego, wystawę prac Pawła Jaszczaka, czytanie wiersza „Lokomotywa” i słodkie „co nieco”.
Foto Karolina Papierz






Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie