W Tkaczewskiej Górze policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich
W Tkaczewskiej Górze policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskich
Reklama

Wspólne działania łódzkich i zgierskich policjantów doprowadziły do zlikwidowania uprawy konopi indyjskich znajdujących się w miejscowości Tkaczewska Góra w gminie Parzęczew. Łącznie zostało zabezpieczonych 67 krzewów, z których można było uzyskać około 1,5 kilograma gotowego narkotyku.

22 sierpnia 2016r. zgierscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi ujawnili w miejscowości Tkaczewska Góra na polu pośród trzcin posadzone krzewy konopi indyjskich. Łącznie było to  57 roślin, o wysokości od 20 do 100 cm. Pół kilometra od pierwszej plantacji policjanci znaleźli kolejną uprawę konopi indyjskich. W tym miejscu rosło 10 krzewów. Wstępne przeprowadzone na miejscu potwierdziło, że znalezione przez kryminalnych krzewy to marihuana.

W Tkaczewskiej Górze policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskichW Tkaczewskiej Górze policjanci zlikwidowali plantację konopi indyjskichŁącznie policjanci zabezpieczyli 67 roślin, z których można było uzyskać około 1,5 kg gotowego narkotyku. Ich czarnorynkowa wartość jest nie mniejsza niż 45 tys. złotych.

Reklama