Piana w miejskiej fontannie
Piana w miejskiej fontannie
Reklama

Wczoraj wieczorem trzech zamaskowanych sprawców wlało detergent, który spowodował, że na placu Jana Pawła II była cała w pianie. Sprawcy oddalili się w kierunku ul. Listopadową w kierunku ul. Łęczyckiej. Fontanna została wyłączona.

Na swoim profilu Burmistrz Ozorkowa nie szczędził słów pod adresem sprawców.

„Właśnie dowiedziałem się, że znalazł się idiota, który wlał do naszej fontanny jakąś pieniącą substancję. Nawet nie wiem, w jaki sposób skomentować ten „wyczyn „. Być może ta kreatura przeczyta mój wpis. Mam dla niego smutną informację. Na Placu Jana Pawła jest kilka kamer. Mam nadzieję, że wkrótce poznamy się bliżej.”

Piana w miejskiej fontannie
w miejskiej fontannie

Komentarze pod wpisem są jednoznaczne. Ozorkowianie chcą, aby trzech sprawców spotkała sroga kara.

później się ludzie dziwią ze w Ozorkowie nic się nie dzieje ,jak tu cokolwiek zorganizować jak idiotow nie brakuje….

Poprostu brak slow na idiotow co to im przeszkadzalo powodzenia i niech odpokutuja porzadna kara Brak ,”szacunku”czy zawsze musza sie znalezc jacys idioci co im cos przeszkadza

Karać karać i jeszcze raz karać największymi karami może bezmózgi się nauczą!!!!!!!

Oby tych debili złapali. Jednak jak ich złapią to dostaną mandat i tyle. Dlaczego polskie prawo nie pozwala na to aby upublicznić wizerunek tych i im podobnych idiotów. Niech rodzina, sąsiedzi, mieszkańcy wiedzą z kim mają do czynienia. Miałoby to większe oddziaływanie niż mandat, grzywna czy inne temu podobne bzdety.

kara finansowa dla durniów i jeszcze odpracowanie 100 godzin na rzecz miasta przy najbardziej niewdzięcznych robotach miejskich/ a swoją drogą to kazałabym im wyżłopać wodę z tych fontann/

Całość zdarzenia nagrał miejski . Na placu Jana Pawła II zamontowanych jest kilka kamer. Jak zapewnia Burmistrz Ozorkowa Jacek Socha, nagrania są analizowane, a sprawcy nie mogą się czuć bezkarni, mogą stanąć przed sądem, a w najlepszym wypadku dostaną mandat.

Reklama