Muszkieterowie zapraszają na otwarcie placu zabaw
Muszkieterowie zapraszają na otwarcie placu zabaw
Reklama

Już jutro, w piątek 24 czerwca o godz. 16:00 właściciele supermarketu Intermarché w Ozorkowie oficjalnie przekażą mieszkańcom miasta nowy . zapraszają na jutrzejsze wydarzenie rodziny z dziećmi, na które będzie czekała moc atrakcji i pełna wrażeń, niezapomniana .

Plac zabaw w Ozorkowie powstał dzięki współpracy Fundacji Muszkieterów, zrzeszającej właścicieli ów Intermarché i Bricomarché, z Ozorkowską Spółdzielnią Mieszkaniową w ramach akcji społecznej „Place Zabaw Muszkieterowie”. Będzie to pierwszy plac zabaw otwarty w tegorocznej dziewiątej edycji kampanii i 126. stworzony od początku jej trwania.

Pracownicy i zarządzający sklepem Intermarché w Ozorkowie wraz z pracownikami Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wyznaczyli lokalizację nowego placu zabaw na skwer przy ul. Tkackiej i .

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele Fundacji i Grupy Muszkieterów wraz z przedstawicielami władz miasta, przekażą plac zabaw najmłodszym. Reprezentantom zarządu Ozorkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zostanie natomiast wręczony uroczysty Akt Przekazania Placu Zabaw.

– Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do powstania placu zabaw dla w Ozorkowie. Mamy nadzieję, że kolorowe i bezpieczne przyrządy spełnią oczekiwania najmłodszych ozorkowian i ich rodziców. Otwarcie naszego placu zabaw i zakończenie roku szkolnego to powody do uroczystego świętowania, do którego chciałabym zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami już w najbliższy piątek o godzinie 16:00 – mówią Marta i , właściciele ozorkowskiego Intermarché.

Plac zabaw Muszkieterów wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Na placu znajduje się wiele różnorodnych i kolorowych przyrządów m.in. huśtawka, , zjeżdżalnia. Koszt zakupu oraz montażu zestawu zabawowego wyniósł blisko 30 tys. złotych

Na uroczystość otwarcia placu zabaw Muszkieterowie przygotowali moc atrakcji i pełną wrażeń zabawę. Piątkowe popołudnie umilać będzie najmłodszym mieszkańcom Ozorkowa Teatr Wariaté, którego aktorzy wcielą się w „Słoneczka Placów Zabaw Muszkieterowie”. Dzieci będą mogły wziąć również udział w licznych grach i zabawach, takich jak „Słoneczny Kalejdoskop”, „Latające Talerze” czy „Leć bezpiecznie po drodze mlecznej”, oraz uczestniczyć w konkursach z nagrodami.

Szczegółowe informacje o akcji „Place Zabaw Muszkieterowie” można znaleźć na stronie placezabaw.muszkieterowie.pl.

Reklama