Remont drogi Solca Wielka - Wielka Wieś zakończony / fot. powiat.zgierz.pl
Reklama

Wczoraj uroczyście otwarto kolejną z powiatowych inwestycji ? drogę dojazdową do gruntów rolnych. Za ponad 192 700 zł wyremontowano trasę relacji w gminie Ozorków. Na prawie kilometrowym odcinku drogi położono asfaltową nakładkę, wykonano pobocza i wymieniono oznakowanie pionowe.


Od dawna o tej drogi zabiegali nasi powiatowi radni: , , i członek Zarządu Powiatu Zgierskiego ? mówił podczas uroczystości starosta zgierski . ? Cieszę się, że udało się pozyskać dotację z województwa łódzkiego w kwocie prawie 86 tys. zł i zrealizować tak ważną dla mieszkańców Solcy Wielkiej inwestycję.

Otwarcie drogi było także okazją do podzielenia się z mieszkańcami gminy Ozorków planami władz naszego powiatu, co do kolejnych pieniędzy które powiat zamierza zainwestować w tamtejszą infrastrukturę drogową.

W przyszłym roku przebudujemy drogę relacji ? Parzęczew (do granic powiatu w miejscowości ), która przebiega przez 3 gminy, w tym przez gminę Ozorków ? mówił starosta Jarota. ? Na tym terenie od Borszyna do granic powiatu położymy ponad 3 km nowej nawierzchni. Kolejną powiatową inwestycją przewidzianą na przyszły rok będzie przebudowa drogi w Leśmierzu.

Reklama