Janusz Szymczak walczy z chorobą. Potrzebuje krwi
Reklama

od wielu lat pracuje w Przedszkolu Miejskim nr 1 jako intendent. Wiele osób może znać go również z okresu, gdy był zatrudniony w GS-ie. Kto zna Janusza ten potwierdzi, że to bardzo pogodny, otwarty, przyjazny i szczery człowiek.

Janusz zachorował w ubiegłym tygodniu zupełnie niespodziewanie. Po wykonaniu badań lekarze zdiagnozowali bardzo poważną chorobę szpiku. Oprócz leczenia farmakologicznego niezbędne jest przetaczanie krwi.

Rodzina zwraca się z prośbą do wszystkich znajomych i nieznajomych honorowych dawców o oddawanie krwi na rzecz Janusza. W Ozorkowie krew będzie można oddać w najbliższą sobotę 5 września w godz. 11-14, w czasie Turnieju Służb Mundurowych – Gunners CUP w Gimnazjum przy ul. Lotniczej 1, gdzie swoje stanowisko będzie miało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa ? z dopiskiem: Janusz Szymczak, im. Kopernika w Łodzi, oddział hematologii.

Krew można oddać nie tylko w Ozorkowie, ale również w całej Polsce w dowolnych punktach krwiodawstwa. Ważny jest ten dopisek z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą Szpitala. Grupa krwi dawcy nie jest istotna.

Kto może oddać krew: http://www.krwiodawstwo.pl/26/jak-zostac-krwiodawca

Reklama