ŁKA: Komunikacja Zastępcza Chociszew - Zgierz / By Darekm135 (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons
Reklama

informuje, że z powodu prowadzonych przez PKP PLK S.A. prac modernizacyjnych w dniach 12 – 14 sierpnia 2015 r. oraz 17 i 18 sierpnia br. (w godzinach 7:00 ? 15:00) na odcinku ? ? Chociszew będzie uruchomiona autobusowa . W autobusach tych przejazd będzie możliwy na podstawie ważnych biletów na przejazd pociągami , w tym honorowanych przez ŁKA biletów wydanych na przejazd pociągiem PR.

Jednocześnie informujemy, że:

  • w autobusach komunikacji zastępczej obowiązywać będzie zakaz przewozu rowerów i wózków, z wyjątkiem składanych wózków inwalidzkich przewożonych przez osoby niepełnosprawne,
  • możliwy jest przewóz małych zwierząt oraz psów na warunkach określonych w Taryfie przewozowej (ŁKA-TP) i Regulaminie obsługi podróżnych, odprawy oraz przewozu osób, rzeczy i zwierząt (RPO-ŁKA).

Poniżej zamieszczamy rozkład jazdy dla zastępczej komunikacji autobusowej w relacji Chociszew ? Zgierz Kontrewers ? Chociszew wraz ze wskazaniem przystanków na których te autobusy będą się zatrzymywać.

ROZKŁAD KOMUNIKACJI ZASTĘPCZEJ

Reklama