Reklama

ŁKA: Komunikacja Zastępcza Chociszew – Zgierz

0
ŁKA: Komunikacja Zastępcza Chociszew - Zgierz / By Darekm135 (Own work) [CC BY-SA 4.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)], via Wikimedia Commons

informuje, że z powodu prowadzonych przez PKP PLK S.A. prac modernizacyjnych w dniach 12 – 14 sierpnia 2015 r. oraz 17 i 18 sierpnia br. (w godzinach 7:00 ? 15:00) na odcinku ? ? Chociszew będzie uruchomiona autobusowa . W autobusach tych przejazd będzie możliwy na podstawie ważnych biletów na przejazd pociągami , w tym honorowanych przez ŁKA biletów wydanych na przejazd pociągiem PR.

Jednocześnie informujemy, że:

  • w autobusach komunikacji zastępczej obowiązywać będzie zakaz przewozu rowerów i wózków, z wyjątkiem składanych wózków inwalidzkich przewożonych przez osoby niepełnosprawne,
  • możliwy jest przewóz małych zwierząt oraz psów na warunkach określonych w Taryfie przewozowej (ŁKA-TP) i Regulaminie obsługi podróżnych, odprawy oraz przewozu osób, rzeczy i zwierząt (RPO-ŁKA).

Poniżej zamieszczamy rozkład jazdy dla zastępczej komunikacji autobusowej w relacji Chociszew ? Zgierz Kontrewers ? Chociszew wraz ze wskazaniem przystanków na których te autobusy będą się zatrzymywać.

ROZKŁAD KOMUNIKACJI ZASTĘPCZEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Exit mobile version