Reklama

Akcja medialna na rzecz małego Czarka przyniosła nadspodziewanie szybkie efekty! Dzięki hojności ozorkowskiego przedsiębiorcy Andrzeja Woźniaka, Czarek wraz z mamą od piątku cieszą się z posiadania elektrostymulatora.

Pan Andrzej skontaktował się z naszą redakcją w dniu publikacji artykułu o Czarku z prośbą o podanie kontaktu do Pani Joanny. Zaoferował swoją pomoc w kupnie urządzenia.

Przypominamy, że 4-letni chłopiec cierpi na chorobę Hirschsprunga (http://pl.wikipedia.org/wiki/Choroba_Hirschsprunga).

Stosowanie urządzenia w znaczący sposób poprawi komfort życia chłopca i pozwoli mu w miarę normalnie funkcjonować.

Jestem bardzo szczęśliwa. Cieszymy się, że mamy już aparat w domu. Stymulacje możemy zacząć już teraz. Oczywiście na początku pod okiem lekarza.Joanna Klauze, mama małego Czarka

Otrzymanie aparatu nie oznacza końca akcji zbierania nakrętek. Nakrętki można przynosić do sklepów przy ul. Wyszyńskiego 18 oraz ul. Zachodniej 13.

Makrętki są potrzebne. Z uwagi na to, iż mamy już urządzenie, to pieniądze ze sprzedaży nakrętek zostaną w całości przeznaczone na rehabilitację.Joanna Klauze, mama małego Czarka

Podziękowania za wsparcie akcji należą się lokalnym mediom: portalowi naszaokolica24.pl oraz tygodnikowi Reporter, który jako pierwszy zaapelował na swoich łamach o pomoc dla Czarka.

Reklama