Reklama

Jedynie tona plastikowych nakrętek wystarczy, aby pomóc 4-letniemu Czarusiowi z Ozorkowa w walce z ciężkim schorzeniem genetycznym jelita grubego. Chłopiec cierpi na chorobę Hirschsprunga, która zdarza się raz na pięć tysięcy żywych urodzeń.

Synek przeszedł już pięć zabiegów operacyjnych w pełnej narkozie, pierwszy już w ósmej dobie życia, a kolejne przed nim. Synek z pokorą znosi towarzyszący mu codziennie ból i częste pobyty w szpitalach. Do tego niedawno doszły problemy z nóżkami.Joanna Klauze, mama małego Czarka

Czarek obecnie jest pod opieką chirurga dziecięcego, ortopedy, kardiologa, alergologa, laryngologa i logopedy. Do normalnego funkjonowania  konieczny jest zakup elektrostymulatora, który poprawi komfort życia Czarka. Koszt zakupu takiego urządzenia to prawie dwa i pół tysiąca złotych.

Od pół roku trwa akcja zbierania nakrętek na rzecz mojego synka w dwóch ozorkowskich sklepach ? przy ulicy Wyszyńskiego 18 oraz Zachodniej 13. Żeby zebrać wymaganą kwotę potrzebne są dwie tony nakrętek, a nam brakuje jeszcze ponad tona. W imieniu mojego synka proszę więc wszystkich o i przyłączenie się do naszej akcji.Joanna Klauze, mama małego Czarka

Możliwe jest także bezpośrednie wsparcie finansowe poprzez wpłatę na konto fundacji „Potrafię pomóc” na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych w Wadami Rozwojowymi. Numer konta 31 1050 1575 1000 0023 3289 4001, tytułem: (240-2770).

Sklep przy ul. Wyszyńskiego 18
Sklep przy ul. Wyszyńskiego 18

Sklep przy ul. Zachodniej 13
Sklep przy ul. Zachodniej 13

 

Reklama