Fot. policja.pl
Reklama

W ostatnią sobotę w Ozorkowie doszło do dwóch kolizji drogowych. Do pierwszego wypadku doszło przed południem na skrzyżowaniu przy pl. Jana Pawła II. Drugie zdarzenie miało miejsce w godzinach południowym na ul. Konstytucji 3-go Maja na wysokości wiaduktu kolejowego.

7 czerwca 2014 r. godz. 10. 13 Ozorków, pl. Jana Pawła II
71-letni mężczyzna z pow. zgierskiego kierując samochodem marki Skoda nie zachował należytej ostrożności wykonując manewr skrętu w lewo w wyniku czego doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Seat, którym kierowała 56-letnia mieszkanka naszego powiatu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca seata i pasażerka skody 67-letnia kobieta.

7 czerwca 2014 r. godz. 14.29 Ozorków, ul. Konstytucji 3-go Maja
Kierujący samochodem Opel Astra 39-letni mężczyzna z pow. zgierskiego (trzeźwy) wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwnego kierunku ruchu pojazdowi marki Mitsubischi Carisma kierowanemu przez mężczyznę z pow. zgierskiego i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 32-letni kierowca Mitsubishii. Przewieziony do zgierskiego szpitala.

Reklama