Cyrk Arlekin w Ozorkowie. Odbierz bezpłatne 2 osobowe zaproszenia!
Reklama

W dniu jutrzejszym, tj. czwartek 5 lipca br., przy ul. Tkackiej w Ozorkowie z gościnnymi występami zawita reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja.

Cyrk Arlekin wraz z .net przygotował 10 podwójnych, bezpłatnych zaproszeń na to widowisko. Zaproszenie upoważnia do wejścia na 1 osobie dorosłej z 1 dzieckiem do lat 12-tu.

Aby stać się posiadaczem zaproszenia wystarczy wysłać w dniu 5 lipca (czwartek) do godziny 15.00 email na adres michal@ozorkow.net ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. Spośród nadesłanych maili wylosujemy 10 osób, które zostaną do godz. 16.00 telefonicznie powiadomione o sposobie odbioru zaproszenia.

W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia a przez te lata stał się jednym z najbardziej znanych cyrków polskich. W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu.

Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze ?. lalki nanajskie.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku.

 
 
 
Reklama