Multimedialny Ozorków
Reklama

Cyfrowa telewizja, kanały HD, wypożyczalnia filmów, szybki internet i darmowe rozmowy telefoniczne – to wszystko dla mieszkańców Ozorkowa.

Ponad 130 programów telewizyjnych w cyfrowej jakości, wideo na żądanie, szybki  internet  nawet do 6 Mb/s, darmowe minuty na rozmowy telefoniczne – to najnowsza oferta Multimedia Polska S.A., ogólnopolskiej sieci kablowej, którą operator zaproponował mieszkańcom Ozorkowa.

Spółka Multimedia Polska S.A. właśnie zakończyła modernizację swojej sieci, dzięki czemu mogła zaoferować nowe usługi i poszerzyć ofertę.

Już nie musimy montować anten satelitarnych, aby oglądać telewizję w cyfrowej jakości. Korzystając  z oferty Multimedia Polska S.A. uzyskamy dostęp do cyfrowej telewizji kablowej w jakości HD z dostępem do ponad 130 kanałów. Będziemy mogli wypożyczać filmy z wirtualnej biblioteki i korzystać z super szybkiego internetu nawet do 6 Mb/s. Dla tych, co lubią surfować w internecie poza domem, polecamy usługę internetu mobilnego, a tym, którzy lubią rozmawiać przez telefon proponujemy zapoznać się z ofertą telefonii stacjonarnej  –   liczba darmowych minut  jest naprawdę imponująca.

Pakiety telewizji cyfrowej oferowane przez Multimedia Polska S.A. dostępne są już od 15 zł miesięcznie. W pełnej ofercie znajdziemy między innymi 22 kanały filmowe, 12 sportowych, 10 dla dzieci, a także 6 kanałów dla dorosłych oraz pakiety Premium HBO, Canal+. Przedstawiona Państwu oferta ulega stałemu rozszerzaniu o nowe ciekawe programy, w tym o nowopowstałe kanały dostępne na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej.

Wirtualna biblioteka filmów (VoD)  zawiera już  pond 1400 tytułów, w tym najnowsze hity kinowe, które możemy wypożyczyć za pomocą jednego przycisku na pilocie, bez wychodzenia z domu. Kwota za wypożyczenie filmów dopisywana jest do miesięcznego abonamentu za telewizję, a film – w cenie od 0 do 20,00 zł – jest dostępny u Państwa na ekranie nawet przez 48 godzin.
W  domowej wypożyczalni filmów (VoD) dostępna jest również oryginalna filmoteka kina offowego. Abonenci cyfrowej telewizji kablowej mogą bezpłatnie oglądać niezależne filmy pełnometrażowe, krótkometrażowe, dokumentalne, a także materiały z planów zdjęciowych (tzw. making of).

Multimedialny Ozorków

Filmy VoD  znajdziemy także w internetowym serwisie mmTV.pl. Wypożyczać je mogą wszyscy internauci, choć nasi abonenci maja dodatkowe korzyści. mmTV.pl to nie tylko jedna z największych bibliotek VoD w internecie. W serwisie można oglądać także 20 popularnych kanałów telewizyjnych on-line, np. TVP, Discovery, Eurosport, Filmbox. Klienci Multimedia oglądają kanały tv w internecie za darmo, a koszt za wypożyczone filmy VoD dopisywany jest do rachunku za telewizję cyfrową.

Będąc klientem Multimedia mamy możliwość korzystania ze wszystkich usług dostępnych na rynku i możemy komponować je w dogodne dla siebie pakiety. Usługi zakupione w pakietach to oszczędność i wygoda. Abonenci płacą mniej otrzymując tylko jeden rachunek oraz płacą tylko jedna prowizję. Dodatkowo są objęci atrakcyjnymi programami lojalnościowymi i promocjami.

Usługi Multimedia Polska można zamówić w Biurze Obsługi Klienta w Łodzi przy ul. Długosza 39 lub skontaktować się z lokalnym Przedstawicielem Handlowym pod numerem tel. 661-606-498 w celu szczegółowego przedstawienia oferty oraz zawarcia umowy.

Reklama