Reklama

Jako Burmistrz Miasta Ozorkowa jestem oburzony postawą organizatorów imprezy, którzy bez mojej wiedzy i zgody dokonali zmian w plakacie informującym o OFB2 Ozorków Freestyle Battle. Do plakatów, promujących imprezę, organizator tj. Grupa Parszywa 13, samowolnie dołączył informację o otwarciu sklepu pod nazwą Happy Shop.

Jako Burmistrz i mieszkaniec Ozorkowa nigdy nie popierałem i nie będę popierać działalności, prowadzonej przez sklepy typu Happy Shop.
Impreza, zaplanowana na 28 maja, w swym założeniu miała promować twórczość młodych ludzi, działających w obszarze muzyki hip-hop i dlatego przyjąłem nad nią patronat honorowy, a Miejski Ośrodek Kultury nieodpłatnie użyczył organizatorom salę.

W sytuacji, w której organizatorzy przy okazji imprezy promują sklep z tzw. „dopalaczami”, kategorycznie rezygnuję z patronatu i informuję, że Miejski Ośrodek Kultury nie udostępni sali na tę imprezę, podobnie jak pozostałe obiekty będące w zarządzie Miasta.

Jednocześnie zobowiązuję organizatorów do usunięcia plakatów z terenu Ozorkowa i zamieszczenia mojego oświadczenia na stronie internetowej organizatora oraz w innych publikatorach, w których pojawiła się informacja o imprezie.

Burmistrz Miasta Ozorkowa
Piotr Giziński

Reklama