Reklama

W ramach realizacji zadania „ Zmniejszanie występowania przyczyn i powikłań cukrzycy” Zarząd Miejsko-Gminnego Koła Diabetyków Ozorków zorganizował w dniu 6 września 2009 r. wycieczkę integracyjno-rekreacyjną do Łodzi.

Członkowie i sympatycy Koła mogli podziwiać różne okazy roślinności spacerując pięknymi alejami Ogrodu Botanicznego w Łodzi. Odwiedzili również Ogród Zoologiczny. Po czterogodzinnym podziwianiu okazów flory i fauny wycieczkowicze posilili się obiadem. Ostatnią atrakcją wyjazdu był pobyt w Grocie Solno-Jodowej Sióstr Urszulanek w Łodzi.

Wszyscy uczestnicy wycieczki skorzystali z 45-minutowej sesji relaksacyjno- odprężającej. Takie inhalacje działają leczniczo na schorzenia metaboliczne, sercowo-naczyniowe, w nerwicach, alergii, depresjach i schorzeniach dermatologicznych. Po zakończonej sesji, Siostry Urszulanki zaprosiły członków Koła na herbatę i ciasto. Wycieczka trwała 8 godzin , sfinansowana została ze składek członkowskich, odpłatności uczestników oraz dzięki hojności ozorkowskiego przedsiębiorcy – Pana Bogdana Kuropatwy.

Wyjazd sprawił wszystkim uczestnikom wiele radości i zadowolenia. Serdeczne podziękowania dla pomysłodawców i organizatorów udanej imprezy.

umozorkow.pl
Reklama