Reklama

Życzenia ŚwiąteczneDziś na ulicach Ozorkowa, można zobaczyć transparenty z napisem "Kibice WIDZEWA życzą Wesołych Świąt".

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, iż jest to coroczna akcja przeprowadzona przez kibiców Widzewa z całej Polski, między innymi z Warszawy, Lublina, Pabianic, Konstantynowa Łódzkiego, Skarżysko-Kamiennej, Poddębic, Turku, Mińska Mazowieckiego, Siedlec czy Skierniewic. W tym roku dołączył do nich Ozorków ze swoim FC, który zaznaczył tym samym swoją obecność w społeczności widzewskiej.

Jak powiedział członek FC – Tą akcje organizuje prawie cała Widzewska Polska. Tymi transparentami chcemy przesłać życzenia do mieszkańców swoich miast i ich rodzin z okolic jak i przypadkowym ludziom. Wiemy, że nie każdy interesuje się piłką ale chcemy pokazać, że nie jesteśmy zwykłymi kibolami, a normalnymi ludźmi. Na koniec chciałbym przesłać najserdeczniejsze życzenia mieszkańcom Ozorkowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.

Zapytaliśmy też jedną z mieszkanek Ozorkowa co sadzi o takiej akcji.

Myślę, że to bardzo fajny sposób na przekazanie życzeń, dużo lepszy niż miało to być napisane na murach a tak, porządek zostanie zachowany i nikt nie będzie miał pretensji, że zostało coś zniszczone.

Przypominamy iż ta taki sposób przesyłania życzeń stał się już tradycją wśród Widzewskich fanatyków. Transparenty wywieszane są nie tylko na święta Bożego Narodzenia ale także w dniu ojca, dniu kobiet i przy wielu innych okazjach.

ktw

Reklama