bzura_herb.png
Reklama

Zwycięstwem Bzury zakończył się dzisiejszy mecz z SMS-em Spała. Potrzebne były do tego 3 sety wygrane do 22,23,19.

Bzura: Sadecki, Grabarczyk, Sęk, Domagała, Grzelik, Wójcik- D. Sobczak (libero) oraz Dośpiał, Majchrzak, M. Sobczak

Zdobyciem kompletu trzech punktów zakończył się mecz pomiędzy Bzura Ozorków a SMS II Spała. Mecz trwał niespełna 70 minut ale emocji nie brakowało. Początek spotkania był bardzo nie równy w wykonaniu gospodarzy. Przydarzały się proste błędy, dzięki czemu goście osiągnęli trzypunktową przewagę. Końcówka seta należała jednak do Bzury, najpierw doprowadzili do wyrównania po 21, a set zakończył się przegraną gości do 23.

Wyniki 5 kolejki II ligi mężczyzn, grupa 2

Drugi set miał podobny przebieg do pierwszego, początkowo lekka przewaga przyjezdnych by w końcówce ozorkowianie przechylili szale zwycięstwa seta na swoją korzyć. Mięli z pewnością na to wpływ kibice na trybunach, którzy przez całe spotkanie głośno dopingowali swoich ulubieńców, dodając im tym samym wsparcie i zagrzewali do walki o każdy punkt. Bardzo dobrze prezentował się Marcin Sadecki kończąc każdy atak. Swój udział miał również Daniel Sęk, który kapitalnie bronił w końcówkach setów.

Trzecia odsłona miała zupełnie inny przebieg niż poprzednie. Od samego początku kilku punktowa przewagę uzyskali gospodarze i nie oddali jej do końca spotkania. Przewaga była na tyle wysoka, że trener Grzegorz Pawłowski dokonał prawie całkowitej zmiany w podstawowej szóstki i tak na rozegraniu za Rafała Grabarczyka wszedł Piotr Dośpiał, na pozycję atakującego za Marcina Sadeckiego wystąpił Jakub Majchrzak, zaś na środku za Kamila Wójcika do końca spotkania zagrał Mateusz Sobczak. W obronie niesamowicie radził sobie Daniel Sęk, podbijając wiele ważnych piłek. Set zakończył się do 19.

Kolejne spotkanie już za dwa tygodnie. Tym razem do hali w Ozorkowie zawita Rosiek Syców.

mksbzura.pl

Reklama