htl_logo.jpg
Reklama

Nowa strona internetowa HTL-STREFA została uznana przez ekspertów za najlepsze narzędzie do komunikacji z rynkiem w kategorii spółek nie notowanych w ramach największych indeksów giełdowych. Tym samym HTL znalazł się w gronie 4 laureatów konkursu.

Strona internetowa jest wspaniałym narzędziem do kontaktu z inwestorami. Szczególną rolę odgrywa w komunikacji z inwestorami indywidualnymi, którzy rzadziej spotykają się z władzami spółki. To bardzo cenne źródło informacji naszej firmie. Cieszymy się, że nasze działania zostały zauważone i docenione – powiedział Wojciech Wyszogrodzki, dyrektor generalny HTL-STREFA S.A.

Tegoroczna edycja konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych w dużym stopniu zwracała uwagę na interaktywność stron oraz reaktywność działu relacji inwestorskich, który musiał w szybki i merytoryczny sposób odpowiedzieć na pytanie wirtualnego inwestora.

Do udziału w pracach Kapituły konkursu zostały zaproszone osobistości z rynku kapitałowego oraz uznani fachowcy z zakresu grafiki, komunikacji marketingowej, dziennikarze, ekonomiści oraz specjaliści do spraw relacji inwestorskich.

Więcej na temat konkursu: www.zse.seg.org.pl

Reklama