Reklama

"Jarmark Wojewódzki" jest imprezą otwartą, masową, organizowaną już po raz piąty przez Urząd Marszałkowski w Łodzi. Odbywać się będzie na ul. Piotrkowskiej w dniach 5-7 września br. Jarmark ma na celu promocję, prezentację potencjału gospodarczego i turystycznego wraz z całym bogactwem kultury miejscowości z całego regionu łódzkiego. Uczestnicy prezentować się będą na specjalnie przygotowanych stoiskach, podczas występów artystycznych a także w ramach działań inicjatywie towarzyszących imprezie.

Ozorków reprezentować będą między innymi: Gminna Spółdzielnia “Samopomoc Chłopska”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie, PPH PACK – POL oraz Spółka z o.o. “Polska Woda”, które wystawią swoje wyroby do degustacji. Na stoisku naszego miasta swoje prace będą także prezentować ozorkowscy artyści ludowi. Będzie można zobaczyć wyroby z porcelany i ceramiki, prace malarskie oraz ręczne haftowanie.

W ramach jarmarku Wojewódzkiego tradycyjnie odbędzie się przegląd zespołów muzycznych i tanecznych z całego regionu, w tym także z Ozorkowa. Na scenach, usytuowanych na ul. Piotrkowskiej, zaprezentują się: Dziecięcy Zespół Folklorystyczny “Ozorkowianie”, Grupa BUNT, Zespół Tańca Współczesnego “KIE” i Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.

 

Organizatorzy zapraszają również na koncerty:

5 września ( piątek) / 21:30 – 22:45 Koncert zespołu Lady Pank
[Duża scena al. Piłsudskiego/ Piotrkowska]

6 września (sobota) / 20:10 – 21:30 Występ Zespołu Big Cyc
[Duża Scena al. Piłsudskiego/ Piotrkowska]

7 września (niedziela) / 15:00 – 16:30 Koncert Majki Jeżowskiej
(dla dzieci)
[Mała scena Scena Pasaż Schillera]

więcej informacji pod adresem: www.jarmark.lodzkie.pl

umozorkow.pl

Reklama