Reklama

Grupa teatralna „Rózowe Okulary” działająca przy Warsztatach Terapii Zajecowej w Ozorkowie prowaołanych i prowadzonych przez Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę – Oddział Łódzki a kierowana przez Panią Halinę Chojnacką – jest laureatem ALBERTIANY 2008 – VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczosci Teatralno- artystyczno-muzycznej osób niepełnosprawnych intelektualnie – etapu regionalnego, który odbył sie z Zgierzu w dniu 11 lutego.

W związku z tym miło nam poinformować iz zdobyliśmy I miejsca w obydwóch kategoriach – grupowej i indywidualnej. W kategorii grupowej nasz teatrzy „Różowe okulary” za przedstawienie „Nowoczesna bajka o Kopciuszku” oraz ndywidualanie Karolina Przybysz za wykonanie utworu „Zamiast”.

Będziemy tym samym reprezentować miasto Ozorków i cały region jako finaliści Albertiany występujac w Finał odbędzie się 10 marca na deskach Teatru im. Słowackiego w Krakowie.

Imprezę organizuje popularna aktorka Anna Dymna, Fundacja „Mimo Wszystko” i Fundacja im. Brata Alberta, zajmująca się niepełnosprawnymi umysłowo i chorymi psychicznie.

Aneta Żukowska

Reklama