Reklama

Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę ? Oddział Łódzki serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w IX Pikniku Integracyjnym pod hasłem ?Wszyscy jesteśmy jedną rodziną?, organizowanym w ramach projektu, m.in. pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa, który odbędzie się w dniu 4 czerwca 2014 r. od godz. 10.00 na terenie Hali Sportowej przy ul. 2  w Ozorkowie.

uświetni spektakl pt. ?Ocalić od zapomnienia? z repertuaru Teatru Zwierciadło z Łodzi w reżyserii Krzysztofa Kaczmarka. Atrakcją będzie pokazowa partia ?żywych szachów? w, której do udziału zaprosiliśmy władze miasta Ozorkowa,  uczniów szkól podstawowych i osoby niepełnosprawne. Zostaną ogłoszone i wręczone nagrody w ramach konkursu plastycznego pt. ?Moja rodzina?. Istnieje również możliwość zapoznania się z działalnością, twórczością osób niepełnosprawnych wraz  z  produktami lokalnych firm.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość skorzystania z fachowych porad, podstawowych pomiarów przeprowadzonych przez  specjalistów diabetologii współpracujących z Polskim Stowarzyszeniem Diabetyków w Łodzi jak również  warsztaty integracyjne dla dzieci  i młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.
jest jedną z imprez cyklicznych organizowanych przez nasze Stowarzyszenie i gwarantujemy wspaniałą zabawę, doskonałą atmosferę.

Reklama