Ozorkowki Dzień Kariery 2007
Reklama

13 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury już po raz kolejny odbyły się targi pracy organizowane przez Gminne Centrum Informacji pod nazwą Ozorkowski Dzień Kariery 2007. Była to niepowtarzalna szansa dla poszukujących pracy na spotkanie – w jednym miejscu- pracodawców z województwa łódzkiego a przede wszystkim z terenu Ozorkowa. W targach wzięły udział osoby bezrobotne bądź poszukujące zatrudnienia, a także młodzież szkolna i absolwenci planujący swoją przyszłość zawodową. Propozycje wsparcia dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy przedstawiły instytucje kształcące i szkoleniowe.

 

Zobacz zdjęcia

Organizatorki przedsięwzięcia Barbara Dłużewska i Lidia Elert rozpoczęły od przywitania gości oraz zgromadzonych osób. Głos zabrał także Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Roman Kłopocki, który podziękował za zainteresowanie, życząc zarówno pracodawcom jak i pracobiorcom owocnych efektów wynikających ze spotkania.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Poradnia Pedagogiczno- Psychologiczna, Zespół Szkół Zawodowych w Ozorkowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy. Przedstawiona została aktualna sytuacja i trendy występujące na rynku pracy, a także promocja świadomego planowania kariery zawodowej.

Zaprezentowane zostały prezentacje multimedialne poszczególnych pracodawców oraz oferty pracy przygotowane przez zaproszone przedsiębiorstwa i firmy. W targach pracy wzięli przedstawiciele naszych partnerów rynku pracy: Interprint Polska Sp. z o.o. , HTL Strefa SA., Scanaqua Sp. z o.o., Orsa- Moto Sp. z o.o., BZWF MOTOR Sp. z o.o.,Zakład Ceramiki Budowlanej CERAMIKA TUBĄDZIN II Sp. z o.o., Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o., Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska”, Raben Sp. z o.o. ze Strykowa, DPD Polska w Zgierzu, Strobes Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, Polska Woda Sp. z o.o. z Aleksandrii, Zakład Pracy Chronionej „LIDA” z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim oraz Satpol z Łodzi.

Targi Pracy organizowane przez Gminne Centrum Informacji od pierwszej edycji cieszą się ogromnym zainteresowaniem osób poszukujących zatrudnienia. Są okazją do uzyskania fachowej pomocy, informacji oraz znalezienia pracy. Oprócz możliwości pozyskania pracowników, targi są dla przedsiębiorstw również sposobem promocji.

Takie spotkania to także promocja miasta jak i jego mieszkańców.

Organizatorki serdecznie dziękują wszystkim Pracodawcom oraz uczestnikom Ozorkowskiego Dnia Kariery 2007.

Reklama