Reklama

Szlagierem IV kolejki ligowej Klasy „B” będzie konfrontacja Kotana Ozorków z Dąbrowianką Dąbrowice. Wicelider tabeli podejmie na własnym boisku spadkowicza z Klasy „A” z ubiegłego sezonu. Niemniej jednak goście po 3 ligowych kolejkach z 7 punktami zajmują trzecią pozycję w tabeli rozgrywek. Ponadto z Dąbrowic ma nadzieję, że ich przygoda z B klasą potrwa tylko jeden sezon. Przed meczem Pani Marszałek Dorota Biskupska-Neidowska wraz z Dyrektorem Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi Panią Anną Mroczek przekażą zespołowi Kotana ufundowany przez Urząd Marszałkowski komplet strojów piłkarskich, w których drużyna wystąpi w tym spotakniu. Na mecz zaproszony został także Burmistrz Ozorkowa – Pan . Miejmy nadzieję, że przy tak ważnych osobistościach ozorkowskim piłkarzom uda się ągnąć korzystny rezultat.

„To mecz za 6 punktów” mówi Arek Lewandowski – prezes Kotana, „gdyż Lider – Kanarki gra w Śleszynie z tamtejszym Hetmanem, który jest jedną z silniejszych ekip w naszej grupie. Tak naprawdę dopiero teraz zacznie się prawdziwa walka o tytuł mistrza jesieni, tamte mecze sądząc po wynikach były dla Kanarków spacerkiem”.

Czy Kotanowi w odniesieniu czwartego z rzędu ligowego zwycięstwa pomoże nowy komplet strojów? Tego nie wiemy, za to jesteśmy pewni, że przyda się głośny doping sympatyków futbolu z Ozorkowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich na mecz !!!

Niedziela 24 września 2006 godzina 14.00 ( ul. Leśna)
KP DĄBROWIANKA Dąbrowice.

Reklama