Reklama

Pracownicy oraz Absolwenci programu terapeutycznego Ośrodka „Monar” w Łodzi i Ozorkowie założyli stowarzyszenie kultury fizycznej pod nazwą Klub Piłkarski Ozorków.
Klub został zarejestrowany w Starostwie Powiatowym w Zgierzu, a następnie zgłoszony do rozgrywek Pucharu Polski oraz ligowych ( B) prowadzonych przez ŁZPN. Piłkarze Kotana to pacjenci Monaru oraz pracownicy i tzw. neofici czyli osoby, które ukończyły leczenie w Monarze.

Pierwszy rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim zespól Kotana rozegra w niedzielę 06.08.2006 godz. 16.30 w Swędowie z tamtejszym Huraganem.
Jeżeli wygramy, to we wtorek, 15.08.2006, który jest dniem wolnym od pracy dojdzie do PIŁKARSKICH DERBY OZORKOWA!

KP OZORKÓW – KS TUR OZORKÓW

swoje mecze ma rozgrywać na boisku przy ul. Leśnej, ale będziemy się starali o zgodę MOSiRu i Prezesa KS Tur na rozgrywanie spotkań ligowych i pucharowych w sezonie 2006/07 na stadionie przy Łęczyckiej. Nasiona trawy w ilości 200 kg, które pierwotnie miałybyć wysiane na płycie boiska w lasku miejskim zostaną przekazane do wysiania nowopowstałego boiska treningowego przy głównej płycie KS Tur (na prośbę B. Osińskiego, Dyrektora MOSiR)

Od 1 sierpnia wszelkie szczegóły dotyczące Klubu będą umieszczane na stronie internetowej, która jest w chwili obecnej w budowie pod adresem kotan.pl.

Prezes K. P. „KOTAN”
Arkadiusz Lewandowski

Reklama