Reklama

Tym razem do drugiego turnieju tegorocznych rozgrywek siatkówki plażowej Grand Prix Malinka 2005 zgłosiła się rekordowa liczba uczestników. Az 92 siatkarzy (w tym dziewięć pań) rywalizowało o pierwsze miejsce w zawodach.
Pod nieobecność liderów, Jakuba i Piotra Mikołajczyków, po pierwszym turnieju siatkówki plażowej Grand Prix Malinka 2005 zwycięscami drugich tegorocznych zawodów okazali sie siatkarze z Łodzi.

Adam Chrobot i Marcin Michalkiewicz pokonali, po niezwykle wyrównanym meczu, ozorkowian Oktawiana Jaroszewicza i Piotra Janiaka 21:19. Mecze o trzecie miejsce, ze względu na późną porę (zmagania siatkarzy trwały w niedzielę od godziny 11 do 19:30), nie rozegrano, zaten na tej pozycji sklasyfikowano dwie pary: Przemysława Jagodę i Michała Janika ze Zgierza oraz Marcina Ziółkowskiego i Michała Gałka z Parzęczewa.

Para z Ozorkowa dzięki awansowi do finału II rundy Grand Prix zdetronizowała nieobecnych na drugim turnieju zgierzan, obejmując z 16 pkt prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Na drugim miejscu plasują się Jakub i Piotr Mikołajczykowie, Łukasz Kuzański i Marcin Flak, Adam Chrobot i Marcin Michalkiewicz oraz Marcin Kucharski. Wszyscy zawodnicy zgromadzili po 10 pkt. następne zawody trzeciej rundy Grand Prix Malinka 2005 odbędą się 24 lipca (niedziela) o godzinie 11.

Źródło : Express Ilustrowany, (AK)
Data publikacji: 23.07.2005

Reklama