sobota, 27 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto OzorkówDrużyna Dziewcząt Kotan Ozorków zadebiutuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski...

Drużyna Dziewcząt Kotan Ozorków zadebiutuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski…

Reklama
Drużyna Dziewcząt Kotan Ozorków zadebiutuje w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu (piłce nożnej halowej), w kategorii Kobiet U15 MMP w Futsal zostały podzielone na 3 rundy eliminacyjne oraz turniej finałowy, w którym wyłonione zostaną Mistrzynie Polski. Drużyna Kotan Girls zagra z bardzo mocnymi rywalkami w tej fazie Eliminacji – w Grupie 3 zagrają: Kotan Ozorków Wisła Płock UKS SMS Łódź Astoria Szczerców EMKA Skierniewice Pierwsza Runda Eliminacji MMP zostanie rozegrana w weekend 7-8 grudnia, trzymamy kciuki Kotan Ozorków



Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie