niedziela, 28 czerwca, 2026
Strona głównaAktualnościMiasto Ozorków15 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzię się wernisaż wystawy filatel...

15 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzię się wernisaż wystawy filatel…

Reklama

15 października w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzię się wernisaż wystawy filatelistycznej pn. „Śladami Jana Pawła II”.

Reklama
Podobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklama

Wydarzenia

Ostatnie